Wildpluk Safari Binnenstad Amersfoort

Datum:

23 mei 2026 14:00 uur

Locatie:
Verzamelen naast de Sint Rochuskapel (Armen de Poth)
Adres:
Coninckstraat 67
3811 WG Amersfoort
Kosten:
€ 20,-

Laat je verwonderen tijdens deze 2 uur durende wildplukwandeling door de oude binnenstad met een vleugje Amersfoortse historie en mindfulness. 

Tijdens de wandeling maak je kennis met een tiental eetbare en bruikbare soorten planten. Welke plantensoorten dit zijn is afhankelijk van het seizoen: elke maand heeft weer wat anders te bieden. Het blijft niet alleen bij kijken, er wordt ook geproefd!

Naast de kennismaking met eetbare planten komen ook interessante verhalen en weetjes over de Amersfoortse geschiedenis, ecologie en Permacultuur aan bod, afhankelijk van wat we tegenkomen.

Meld je aan door te mailen naar wildpluk@woutermoraal.nl. Vermeld daarbij het aantal personen. Er zijn maximaal 15 plaatsen beschikbaar.

Inloop is tussen 13:45-14:00u. Om 14:00u start de rondleiding. Parkeer fietsen graag buiten het hofje.

Neem mee:
• een extra flesje water
• kleding passend bij het weer
• (optioneel) een kleedje of kussentje als je liever niet direct op het gras zit

Over de gids
Wouter Moraal weet deelnemers mee te nemen met zijn rustige en duidelijke verhalen over ecologie en geschiedenis. Tijdens en na zijn Permacultuuropleiding heeft hij zich verdiept in ecologie en eetbare planten, in het bijzonder de eetbare planten in de Amersfoortse binnenstad waar hij woont. Ook als kind struinde hij daar al rond met zijn opa - die stadsgids was - en nam alle verhalen over de Amersfoortse historie in zich op.

Aanmelden: verplicht

Home Agenda Wildpluk Safari Binnenstad Amersfoort