1000 soorten tellen met Rob

Rob Hemmelder telt hazen.
Data:

Er zijn geen data meer beschikbaar

Locatie:
Het Groene Huis en Park Schothorst
Adres:
Schothorsterlaan 21
Kosten:
gratis

Hoeveel verschillende soorten planten en dieren kunnen we vinden in park Schothorst? Halen we de 1000? 

Die uitdaging gaan we aan op 9 en 10 mei tijdens een 1000-soortendag ter gelegenheid van de pensionering van Rob Hemmelder. Hij heeft zich als vrijwilliger en (terrein-)beheerder van het Centrum voor Natuur en Milieu Educatie de afgelopen 38 jaar ingezet voor de biodiversiteit in Park Schothorst. 

Meedoen? Dat kan al vanaf nu. Want niet alle soorten zullen in mei te vinden zijn.  Zie je een plant of dier staan, vliegen, lopen, zwemmen of zitten? Meld het aan bij waarneming.nl. Lees hier de uitgebreidere instructie

Op donderdagavond 9 mei beginnen we de 1000-soortendag met een lezing door Rob Hemmelder samen met voormalig stadsecoloog en IVN/KNNV-er Renéé van Assema. Zij vertellen over de geschiedenis en de ecologie van Park Schothorst.  Daarna gaan we echt beginnen. Iedereen is welkom om mee te tellen.

  • Ben je een echte kenner en wil je andere liefhebbers meer vertellen en laten zien. Laat het ons weten, dan nemen we je op in het programma: groenestad@amersfoort.nl 
  • Wil je aansluiten bij echte kenners? Kijk dan in het programma wie wanneer waar wat aan het tellen is. 

Vrijdag 10 mei vanaf 15.30 maken we de eindstand bekend. Dit doen we tijdens een bijeenkomst in Het Groene Huis. 

Home Agenda 1000 soorten tellen met Rob